Žena udusila svoje deti drastickým spôsobom

Žena udusila svoje deti drastickým spôsobom

Začalo to prehliadkou opusteného auta a skončilo obvinením z vraždy. Policajti z New Jersey zatkli 36-ročnú ženu, v ktorej aute boli nájdené dve zviazané deti. Deti boli mŕtve, píše denník usnews.com.

Tento pohľad môže policajtov prenasledovať. V utorok ráno prijali policajti z mesta Hillsborough Township v štáte New Jersey oznámenie o aute, ktoré spadlo z cesty. Keď prišli, našli za volantom sedieť ženu menom Yuhwei Chou (36) a dve malé deti v autosedačkách. Deti nejavili žiadne známky života. Nemali žiadne známky zranenia, ale oči a ústa mali zalepené páskou. Privolaní záchranári potvrdili, že Samantha Rossová (7 rokov) a Paul Ross (10 mesiacov) sú mŕtvi. Podľa predbežných zistení sa obaja udusili.

Tridsaťšesťročná matka detí bola vzatá do väzby. Policajti ani štátne zastupiteľstvo okresu Somerset nezverejnili žiadne podrobnosti, ale vyšetrovanie preukázalo, že za ich smrť je zodpovedná žena. Neoficiálne sa vie, že žena a jej manžel prechádzali krízou. Motív vraždy, z ktorej bude žena obvinená, však nebol odhalený.

0Shares
Šokujúce Žena