Šokujúce slová imunológa o vakcínach: TOTO by ste si mali určite vypočuť! (VIDEO)

Šokujúce slová imunológa o vakcínach: TOTO by ste si mali určite vypočuť! (VIDEO)

Česko je z hľadiska pravdivosti informácií ohľadom koronavírusu, jeho liečenia a vakcinácie pred nami vzdialení na míle ďaleko. Kým u nás sa neustále klame a ľuďom sa rozličnými „odborníkmi“ doslova vymývajú mozgy, tam sa im usilujú povedať pravdu.

Niektorí naši lekári a skutoční odborníci sa síce snažili o diskusiu s provládnymi „odborníkmi“, ktorí tvrdošijne presadzujú iba očkovanie proti COVID-19, lenže tí nimi ohrdli, pretože vraj sa s nimi nemajú o čom baviť. Naopak, česká televízia odvysielala veľmi zaujímavú diskusiu s imunológom Karlom Drbalom, ktorý povedal veľmi zaujímavé veci. Po nich by naši „odborníci“ ale len ťažko obhajovali prečo sú za očkovanie v podstate málo funkčnými vakcínami, a prečo sa ľudia neliečia nielen včas, ale najmä účinnými liekmi, ktoré na trhu sú.

Vakcína nepochybne bráni získaniu informácie pre imunitný systém nášho tela

Prečo teda očkovanie v neurobilo bodku za COVID-19? „Pretože išlo o falošný predpoklad. Keby si zodpovedné oficiálne miesta urobili analýzu včas a čítali aj pôvodné štúdie, ktoré so schvaľovaním vakcín boli urobené, tak by vedeli, že vakcíny neboli konštruované tak, aby bránili šíreniu vírusu,“ šokuje po prvý raz imunológ, podľa ktorého už v jarnej vlne bolo jasne vidieť, že aj očkovaní vírus môžu šíriť ďalej. „A postupne, ako sa preočkovala populácia v mnohých krajinách, vyšlo najavo, že aj tie krajiny, ktoré sú veľmi dobre preočkované, ako Izrael či Singapur, tak sa rozhodne nemôžu brániť druhej a ďalšej následnej vlne,“ prízvukuje Drbal, podľa ktorého k čomu vakcína bráni je nepochybne získanie informácie pre imunitný systém nášho tela, a tým pádom sú teda aj znížené dopady na naše zdravie, teda hospitalizácia, prípadne prítomnosť na JIS-ke a úmrtie.

„Ale ani tam to nie je stopercentné, pretože v biológii nikdy nie je nič stopercentné, ale vždy sa jedná o pomerné čísla,“ pridáva imunológ. „Očkovaní sa tiež vyskytnú na JIS-ke a tiež zomierajú, kdežto tí, ktorí prekonali infekciu sa tam vôbec nevyskytnú. To znamená, že tí, ktorí infekciu prekonali pre spoločnosť, ale aj pre seba samých, jednoznačne tvoria nižšie riziko ako tí, ktorí iba dostali vakcínu,“ vysvetľuje Drbal, podľa ktorého dochádza k mnohým iracionálnym rozhodnutiam kto sa má v prípade očkovaných a neočkovaných testovať, a kto má ísť do karantény.

Liečba existovala od prvopočiatku Covidu, genetické lieky sa ale nepoužívajú

Na Slovensku, a rovnako tak v Čechách sa vedú mohutné kampane ako zvýšiť preočkovanosť, pričom sa neraz používa doslova obmedzovanie ľudí. „Tie kampane sú veľmi kontraproduktívne a nepovedú k žiadnemu výsledku. Otázka je, čo má byť vlastne cieľom očkovania. Cieľom epidemiológov je záchrana ľudského života a na to máme aj iné nástroje ako samotnú vakcínu, ktoré, žiaľ, nepoužívame. A nepoužívajú ich praktickí lekári,“ konštatuje imunológ.

„My skutočne po roku a pol nemáme odporúčania z oficiálnych miest, a nie sme v tom sami, je to celosvetový problém, aby lekári vedeli, ako majú s konkrétnymi pacientami zaobchádzať. K dispozícii sú bežné genetické lieky, ktorých účinnosť a bezpečnosť je už dávno overená. Lekári ich môžu používať, pretože na covid skúšané boli, ale tie informácie sa k nim nedostávajú,“ prízvukuje Drbal, ktorý na to aj s kolegami vraj upozorňuje od začiatku a napísali o tom X článkov, lenže základné informácie ako zachádzať s pacientom lekárom chýbajú.

„A tá príčinná liečba symptomatických pacientov je pomerne jednoduchá. Vy musíte toho pacienta kontaktovať, musíte mať pacientov roztriedených na rizikových a menej rizikových a aplikovať tie liečebné prostriedky tam, kde je to vhodné. Teda vakcínu tam, kde je to vhodné a indikované a ďalšie látky tam, kde je to opäť vhodné,“ vysvetľuje imunológ, podľa ktorého sa musí najmä liečiť včas a každý prípad podchytiť včas.

„Som presvedčený, že liečba existuje a existovala od prvopočiatku Covidu už od jari, a tie štúdie boli urobené, lenže genetické lieky sa moc nepoužívajú. Sú to lieky, ktoré potláčajú imunitnú reakciu, sú to kortikoidy, kortikosteroidy, sú to lieky, ktoré regulujú koaguláciu, pretože hlavný efekt vírusu SAR-COV-2 je ten, že jeho S-protein, ktorý je súčasťou vakcín, sa viaže na receptor, ktorý vám výrazne disbalancuje základnú koagulačnú kaskádu. Teda je to prokoagulačný stav, vytvárajú sa mikrotromby, potom upchávanie ciev a tak ďalej. Ale väčšina tých klinických príznakov je potom s tým súvisiaca,“ pridáva Drbal.

Vírus tu bol a aj bude a bodka za koronavírusom v tej vakcinácii určite nebude

Podobné lieky na liečbu COVID-19 sa podľa imunológa v nemocniciach používajú iba veľmi málo a rozhodne to nie je v rukách praktických lekárov. Musia sa teda ľudia pripraviť na to, že budeme sledovať počty nakazených, a potom na počty ľudí v nemocniciach na JIS-kách a s tým súvisiace obmedzovanie života? „Myslím si, že je potrebné vrátiť diskusiu na racionálnu a vecnú rovinu, a to mi chýba. Číslo R o tejto epidémii skoro nič nenapovedá, pretože tá si riadi ohniskovo. Tu je dôležitejší faktor disperzia, ktorá ju popisuje.

zdroj: hlavnydennik.sk

 

0Shares
Video Zdravie