Martinčania si kúpia dopravnú kartu už v polovici októbra. Spúšťa sa jej predaj

Martinčania si kúpia dopravnú kartu už v polovici októbra. Spúšťa sa jej predaj

Dopravné karty, ktoré slúžia na cestovanie mestskou hromadnou dopravou v Martine si na rok 2022 bude možné zakúpiť od polovice októbra osobne aj online. Ako informuje mesto Martin, Mestská hromadná doprava bude v meste Martin od januára 2022 zabezpečovaná Dopravným podnikom mesta Martin. Karty si bude možné zakúpiť už od 15. októbra v Klientskom centre mesta Martin, v Obchodnom centre Galéria a vo Vrútkach alebo elektronicky na www.dpmmartin.sk.

„Naším cieľom je čo najviac obyvateľom mesta uľahčiť prechod na novú mestskú hromadnú dopravu. Práve preto už v polovici októbra spúšťame predaj dopravných kariet na troch miestach a aj online,“ povedal konateľ Dopravného podniku mesta Martin Ján Slamka.

Dopravný podnik mesta Martin taktiež spúšťa Hodinu otázok, počas ktorej budú môcť obyvatelia osobne prísť do jeho sídla na Flámskej 1, kancelária č. 205. Zodpovedný pracovník im zodpovie všetky otázky a, samozrejme, zaznamená aj všetky podnety na zlepšenie činnosti podniku. V prípade, že obyvateľ Martina nemá čas prísť osobne, svoje otázky a pripomienky môže adresovať aj na e-mailovú adresu info@dpmmartin.sk respektíve telefonicky na 0945 505 060.

0Shares
Slovensko Správy z domova