Ďalšie správy o UFO odtajnené! Nad Kanadou sa preháňali obrie lietajúce šišky + FOTO

Ďalšie správy o UFO odtajnené! Nad Kanadou sa preháňali obrie lietajúce šišky + FOTO

Obrie lietajúce šišky nad Kanadou! Ďalšie krajiny odtajňuje správy o stretnutiach pilotov s neidentifikovanými lietajúcimi objektmi. V databáze systému civilného letectva (CADORS) zhromaždila organizácia Transport Canada až 300 000 opisov incidentov týkajúcich sa UFO!

Spomienky niektorých pilotov sú neuveriteľné! V roku 2016 bolo oznámené, že sa pred lietadlom Porter Airlines objavil objekt pripomínajúci obrovskú šišku.

Nové správy o UFO odtajnené! Tentokrát sa jedná o databázu záhadných a nevysvetliteľných stretnutí, ktorá zažili piloti v Kanade. Niektoré sú naozaj šokujúce! Napríklad 14. novembra 2016 pilot spoločnosti Porter Airlines informoval, že vo výške 2,5 kilometra nad Zemou pozoroval „masívny objekt v tvare šišky alebo trubice“. Stretnutie bolo dramatické.

Aby sa zabránilo kolízii s letiaci kozmickú šiškou, musel pilot vykonať náhle manévre. V dôsledku toho boli dvaja členovia posádky zranení a incident musel byť oficiálne vyšetrený Radou pre bezpečnosť dopravy (TSB), agentúrou pre bezpečnosť letov. Správy ukazujú, že v období rokov 2019 až 2020 došlo k 46% nárastu pozorovaní neidentifikovaných objektov lietajúcich nad Kanadou. Čo stojí za inváziou vesmírnych šišiek sa snáď niekedy dozvieme.

Autor: Jiří Motyčka

0Shares
Zaujímavosti