Video: Senior kardiológ varuje, že štúdia, ktorá spája vakcíny proti COVID s masívnym nárastom počtu srdcových infarktov, sa úplne ignoruje

Video: Senior kardiológ varuje, že štúdia, ktorá spája vakcíny proti COVID s masívnym nárastom počtu srdcových infarktov, sa úplne ignoruje

„Nebudú zverejňovať svoje zistenia, pretože sa obávajú straty peňazí na výskum z farmaceutického priemyslu.“

Popredný kardiológ vo Veľkej Británii varoval, že jeho kolega považuje za nemožné zverejniť výskum, pretože definitívne spája vakcíny proti COVID s masívnym nárastom infarktov.

Dr. Aseem Malhotra, ktorý sa objavil v GB News, porozprával, ako ho kontaktoval výskumník z prestížnej britskej inštitúcie, ktorý povedal, že našiel konkrétne súvislosti medzi zápalom koronárnych artérií a experimentálnymi mRNA vakcínami.

Dr. Malhotra dodal, že jeho kolega mu povedal, že inštitúcia sa rozhodla, že bude lepšie výsledky nezverejňovať, pretože sa obáva, že príde o financovanie výskumu.

S odvolaním sa na zdravotné údaje vlády Spojeného kráľovstva, ktoré ukazujú, že v poslednom čase došlo k výraznému zvýšeniu počtu úmrtí súvisiacich s kardiológiou, Malhotra poznamenal, „niekto z veľmi prestížnej britskej inštitúcie – výskumník z kardiologického oddelenia [a] informátor – ma kontaktoval, aby mi povedal, že výskumníci z [jeho] oddelenia našli niečo podobné v koronárnych artériách spojených s vakcínou.

Pokračoval: „Mali stretnutie a títo výskumníci sa momentálne rozhodli, že svoje zistenia nezverejnia, pretože sa obávajú straty peňazí na výskum z farmaceutického priemyslu.“ Píše portál Summit.

Malhotra sa tiež odvolal na nedávny článok renomovaného kardiológa Stevena Gundryho, ktorý bol publikovaný. Výskum zistil, že vakcíny COVID „dramaticky zvyšujú zápal na endoteli a infiltráciu T-buniek srdcového svalu“.

„Vedieť o týchto informáciách je veľmi znepokojujúce, [okrem] článku Stevena Gundryho a tiež neoficiálne dôkazy…kolegovia im povedali, že čoraz mladší ľudia prichádzajú s infarktom,“ vysvetlil Malhotra.

Doktor dodal: „Vieme, že od júla došlo k takmer 10 000 nadmerným úmrtiam bez ochorenia Covid a väčšina z nich, alebo významná časť z nich, bola spôsobená ochorením krvného obehu – alebo inými slovami srdcovým infarktom a mozgovou príhodou.

0Shares
Video Zdravie