Nové Miele Experience Center v Bratislave otvorilo svoje brány

Nové Miele Experience Center v Bratislave otvorilo svoje brány

17.7.2023 (SITA.sk) – Spoločnosť Miele otvorila novú interaktívnu predajňu prémiových domácich spotrebičov Miele Experience Center (MEC) v srdci Bratislavy. Nachádza sa na prestížnej adrese Mlynské nivy 16 v budove Twin City C. Nahrádza tak doterajšiu predajňu spotrebičov značky Miele na Plynárenskej ulici.

Nové Miele Experience Center v Bratislave ponúka návštevníkom a fanúšikom značky možnosť preskúmať a vyskúšať široké portfólio produktov výrobcu prémiových domácich spotrebičov. Cieľom novej interaktívnej predajne je nielen predstaviť nemeckú kvalitu rodinného koncernu z mesta Gütersloh, ale aj zdieľať skúsenosti a poradenstvo týkajúce sa všetkých aspektov používania produktov Miele. Kvalifikovaný personál návštevníkom ochotne poradí s výberom toho najvhodnejšieho technologického asistenta do vašej domácnosti.

Portfólio produktov, ktoré ponúka nové Miele Experience Center:

Produkty určené na prípravu a pečenie v pare
Varné dosky a prístroje Smartline
Odsávače pár
Zabudovateľné a voľne stojace umývačky riadu
Zabudovateľné a voľne stojace kávovary
Chladenie a vinotéky
Práčky, sušičky a žehliace prístroje
Vysávače
Čistiace prostriedky a príslušenstvo

Podujatia pre kulinárov a ďalší program

Okrem toho nový MEC ponúka návštevníkom rôzne kulinárske eventy, kde môžu pod vedením profesionálnych kuchárov rozvíjať svoju gastronomickú fantáziu. Ponuka tiež zahŕňa možnosť zakúpiť voucher na takýto kulinársky event.

Nové MEC v Bratislave je ďalším krokom v úsilí značky o zlepšenie zákazníckej skúsenosti a smeruje k tomu, aby sme verejnosti umožnili bližšie spoznať značku Miele, jej hodnoty a produktové portfólio. Veríme, že náš najnovší prírastok poskytne jedinečnú platformu pre všetkých, ktorí hľadajú nemeckú kvalitu a inovácie v oblasti domácich spotrebičov.

Informačný servis

Viac k témam: domáce spotrebiče, Nová predajňa, PR
Zdroj: SITA.sk – Nové Miele Experience Center v Bratislave otvorilo svoje brány © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko