Čaká nás epický kolaps. Ľudia pripravte sa

Čaká nás epický kolaps. Ľudia pripravte sa

Čo sa deje so svetom? To je otázka, ktorú si kladie komentátor, ktorý sa podpisuje ako Tyler Durden. Prinášame vám preklad textu, ktorý pôvodne vyšiel na ZeroHedge

Čo sa deje so svetom? Dovoľte mi, aby som to spočítal…

Západný gambit proti Ukrajine je prepadák, hlúpy omyl, ktorý bol zrejmý od začiatku. Jediné, čo sa tým dosiahlo, bolo, že sa ukázala žalostná závislosť našich európskych spojencov od ruskej ropy a plynu, pričom ich ekonomiky bez nich ostali poriadne na mizine.

Rusi pravdepodobne získajú kontrolu nad Čiernym morom a pravdepodobne aj nad ukrajinským chlebom. Takže teraz bude Európa hladovať a mrznúť.

Naozaj chceli spáchať takúto samovraždu? Majú obyvatelia Nemecka, Francúzska, Talianska, Holandska, Španielska a ostatných krajín za cieľ len sa prevaliť do zabudnutia? Pravdepodobne nie. Skôr vstupujeme do obdobia vyvrátených vlád.

V Európe je zrazu veľkolepý neporiadok, vlády padajú ako uliate, priemysel je zavretý pre nedostatok paliva a občania sa búria proti šialenému diktátu Svetového ekonomického fóra (WEF) drasticky znížiť stavy hospodárskych zvierat a zastaviť poľnohospodársku výrobu – v podstate vyhlásiť výrobu potravín za neprijateľné ohrozenie životného prostredia.

Podrezávanie si vlastného hrdla. Samozrejme, po tom, čo si vlády v Eurolande samy podrezali krk tým, že sa samy zbavili ruskej ropy a zemného plynu.

Obzvlášť bizarné je to v Nemecku, najväčšej ekonomike regiónu, ktoré si práve tento rok definitívne uvedomilo a priznalo, že jeho politika “zelenej energie” bola úplným prepadákom, čo ho prinútilo odstaviť veľké zariadenia na výrobu veternej energie a uchýliť sa k výrobe elektriny z uhlia.

Dobrá práca, zelení. Vaša idiotská politika núti ekonomiky, aby sa obrátili na uhlie, najšpinavšie fosílne palivo. Samozrejme, vlády Merkelovej a potom Olafa Scholza sa ukázali ako najpokryteckejší idioti.

Všade implantovaní globalistickí paholci budú pravdepodobne zvrhnutí. Viem si predstaviť scenár, v ktorom sa NATO a Euroúnia bezmocne a potupne rozpustia a jednotlivé zúčastnené krajiny budú musieť nanovo rokovať o svojom osude, pričom sa vzdajú amerických rád a nátlaku.

Možno sa dokonca stanú protivníkmi USA, a nie ich spojencami. Zabudli ste, že sme ešte nedávno viedli dve vojny proti Nemecku? A všetky tieto krajiny medzi sebou bojovali aj od doby bronzovej.

História je vtipkár

Môže sa to zdať neuveriteľné, ale história nám nikdy neprestane pripomínať, aký je to žartovník. V tomto štvrtom zvrate došlo k zvláštnej a strašnej inverzii.

Putinovo Rusko bude nejakým spôsobom reprezentovať to, čo zostalo z medzinárodného právneho štátu, zatiaľ čo západné demokracie sa prepadnú hlbšie do bahna šialeného despotizmu. Tak či onak, sú príliš zaneprázdnené vedením vojny proti vlastným ľuďom, aby vôbec predstierali pomoc svojim ukrajinským zástupcom.

Nesmieme zabúdať, že “Joe Biden” od februára napchal do ukrajinskej mašinérie na pranie špinavých peňazí takmer 60 miliárd dolárov, ktoré budú len chrliť halucinovaný kapitál späť na čoraz neusporiadanejšie finančné trhy.

Pozrite sa: Indexy dnes ráno celosvetovo vzrástli. Prečo? Pretože globálny obchod je taký dobrý? To si nemyslím.

Medzitým sa objavili správy o tom, že na čiernom trhu sa objavilo obrovské množstvo zbraní dodaných zo Západu. Niektorí Ukrajinci vraj tieto zbrane dokonca predávajú Rusom!

“Čaká nás epický krach”

Čaká nás veľkolepý krach. Každé miesto na svete je pripravené na kolaps a niekoľko krajín na periférii sa už potápa. Srí Lanka je na mizine a bez plynu po tom, čo bola vytvorená ako nízkouhlíkový ekoštátny experiment WEF.

Panama sa búri kvôli extrémnej vládnej korupcii, nedostatku potravín a následkom mimoriadne závažnej dvojročnej výluky COVID, o ktorej zvyšok sveta takmer nepočul – možno preto, že Čína má operačnú kontrolu nad životne dôležitým Panamským prieplavom a ČKS má operačnú kontrolu nad Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorá Panamu zriadila ako projekt výlukového laboratória.

V USA, ktoré sa blížia k jeseni, sa môžeme tešiť na očividné zúfalstvo klaky, ktorá stojí za “Joeom Bidenom”. Ich propagandistická mašinéria sa pravdepodobne naplno pustí do klimatických zmien a obnovenej hystérie COVID.

Uprostred leta sú vždy vlny horúčav. CNN sa tvári šokovane, že v Texase je vyše 100 stupňov. Naozaj? To ste ešte nikdy nevideli?

Medzitým za správami o vznikajúcich subvariantoch Omicronu pribúdajú zranenia a úmrtia spôsobené vakcínami a CDC sa tvári, že si to nevšimlo. Ako zvyčajne klamú. Už ste si na to zvykli. Tvárite sa, že sa to dá očakávať. Zabudli ste, že to tak nebolo vždy. Čoskoro na tom bude záležať.

Pomoc je na ceste – za niekoľko rokov.

Do novembrových volieb v polovici volebného obdobia zostáva už len niekoľko mesiacov. Demokrati panikária, že vo voľbách prepadnú. Nuž, tu je predpoveď: Začiatkom októbra sa vyhlási nová pandémia, ktorá bude sprevádzaná výlukami, zatiaľ čo Google v spolupráci s Facebookom uvedie na trh novú aplikáciu na hlasovanie cez telefón. Budú tvrdiť, že je to všetko potrebné “na záchranu našej demokracie”.

Nejakým zázrakom potom demokrati získajú ďalších 30 kresiel v Snemovni reprezentantov a päť v Senáte. Potom vstúpime na novú hranicu Zeleného nového údelu a Budujme znova lepšie. Inými slovami, USA smerujú k úplnému kolapsu.

Keď už hovoríme o “Joeovi Bidenovi”, čí to bol nápad poslať navíjaciu bábiku prezidenta do Saudskej Arábie? Viem si len predstaviť, čo sa dialo v súkromí v komore s “JB” a MBS (korunným princom Mohammedom bin Salmanom), virtuálnym autokratom tejto púštnej krajiny nasiaknutej ropou.

Aké ústupky získal “Joe Biden” od Saudov? Saudská Arábia milostivo súhlasila s tým, že zvýši svoju produkciu ropy niekde v rokoch 2025 – 2027 – čo je skutočný triumf americkej diplomacie. Pekné. Z krátkodobého hľadiska nám to však veľa nepomôže, však?

Ľudia, pripravte sa

A teraz sa pôda posúva aj pod Čínskou komunistickou stranou (ČKS), pretože extravagantná matrica výstavby miest, hypotekárnych dlhov a bankových podvodov v Číne otriasa jej finančným systémom. Aké prekvapenie!

ČKS, akokoľvek silná bola v podplácaní politikov na celom svete, infiltrovala vlády a kultúrne inštitúcie v každej krajine a prinútila spravodajské médiá, aby plnili jej príkazy, zjavne stráca kontrolu nad čínskym ľudom, ktorý už má plné zuby toho, ako ho zatvárajú, sledujú a podvádzajú.

Tanky sú vonku. Toto nie je ten istý film ako Námestie nebeského pokoja v roku 1989. Toto je bankrot ČKS, epická udalosť, ktorá zahromží “globálnym juhom”, pošle Afriku do hladomoru a chaosu a Južnú Ameriku do ďalšieho striedania elít.

Čoskoro bude v tejto hlavnej udalosti štvrtého obratu (alias dlhej núdzovej situácie) každá krajina sama za seba. Globálna jednota je prelud, spolu so všetkými absurdnými naratívmi o svetovej vláde.

A v každej krajine sama za seba bude každá komunita, každá rodina, každý človek sám za seba, kým sa emergentne a bolestivo nepodarí reorganizovať každodenný život od základov.

Ľudia, pripravte sa.

0Shares
Šokujúce